Obrázek

Dermokosmetické přípravky

René D'essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu.

Obrázek

Kosmeceutické přípravky

René D'essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Obrázek

Kosmetické přístroje

i produktové řady obsahují patentované složky nebo patento vané metody

Požadavky na vysokou kvalitu kosmetických přípravků, originální vlastní receptury, účinné kosmetické přístroje a neustálý vědecký vývoj jsou zárukou nadčasové budoucnosti této profesionální kosmetické značky.

Kosmetické přípravky René D'essay jsou určeny pro práci v kosmetických salónech či es tetických centrech, kde jsou používány nejmodernější kosmetické přístroje a kde se provádí ošetření chemickými peelingy či mezoterapií. Přípravky jsou nedráždivé, jsou velice dobře snášeny a nepoškozují přístrojová příslušenství. Produkty jsou mikrobiologicky kontrolované.

Přípravky pro profesionální použití i přípravky pro domácí péči jsou cenově velmi dobře dostupné.

Všechny výrobky respektují pleť

Neobsahují: Petroláty (vazelína, vosky), dráždivé parabeny (konzervační látky), parafín osk získaný z ropy), minerální oleje, OMG (genetiky modifikované organismy), SLS (So dium lauryl sulphate), SLES (Sodium laureth sulphate), formaldehyd.